24option-broker-opcje-binarneOcena:Zarejestruj się Otwórz konto demo
Minimalny depozyt:250$ / 250€ / 250£
Minimalna stawka:24$
Metody płatności:przelew bankowy, karta Visa/MasterCard, cashU, WebMoney, UnionPay, eWallet, Skrill
Dostępne języki:polski, angielski, rosyjski, hiszpański, włoski, niemiecki, portugalski, duński, łotewski, szwedzki
Wysokość zysków:wypłata od 70% do 88% w przypadku udanej inwestycji
Minimum do wypłaty:25$
Ilość aktywów:130
Rodzaje opcji:High/Low, Short term, Opcje ze 100% zwrotu
Regulacja:Tak, CySEC
Dostępne aplikacje:  

Platforma brokera 24option

Recenzja oraz opis brokera 24option

Platforma 24option powstała w 2010r. i jest zarejestrowana na Cyprze. Broker jest w pełni regulowany przez cypryjski urząd regulacji – CySec. Jest to największa i najpopularniejsza platforma do handlu opcjami binarnymi na świecie oraz jedna z najbardziej popularnych w Europie. Broker jest oficjalnym partnerem klubu Juventus. Dwa razy z rzędu wygrał nagrodę na najlepszego brokera opcji binarnych na świecie. 24option.com posiada własny skrypt strony, dzięki czemu platforma działa bardzo płynnie, nie zacina się, jak ma to często miejsce u innych brokerów. Notowania na żywo współpracują z ponad siedmiuset bankami na świecie, co sprawia, że są najbardziej aktualne w branży. Posiada również największą ilość możliwości do zrealizowania tzn. opcje można ustawiać tutaj w różnych odstępach czasu, co pozwala na spore manewry za pomocą najróżniejszych strategii. Ogromnym plusem jest duża ilość dostępnych aktywów bazowych do inwestowania.

Jeśli znasz język angielski chociaż w stopniu podstawowym, bądź inny z dostępnych na stronie brokera, to pośrednik, gdzie można inwestować w opcje binarne i odkrywać nowe strategie. 24option jest na pozycji lidera handlu opcjami binarnymi

Jest więc to jedno z najlepszych miejsc dla inwestorów z dużym kapitałem. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to broker światowej klasy i polecam go, jako jedną z najlepszych platform do inwestowania w opcje binarne, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Potencjalny zwrot z inwestycji może wynosić do 88% w przypadku trafnej inwestycji. Jednak gdy inwestor obstawi nieprawidłowy kierunek, straci całą zainwestowaną kwotę. Dostępne rodzaje walut konta: USD, EUR, PLN, GBP, CAD, JPY. Broker oferuje kompleksowe centrum edukacyjne, seminaria, filmy, ebooki, kalendarz ekonomiczny i wiele innych pomocnych dla inwestorów informacji. Należy mieć na uwadze, że istnieje ryzyko utraty kapitału inwestując w opcje binarne.


Wypełnij poniższy formularz aby zarejestrować się u brokera


Edukacja w 24option

Broker oferuje centrum edukacyjne podzielone na 3 poziomy: podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany. Broker oferuje centrum edukacji podzielone na 3 poziomy: początkujący, średni, zaawansowany. Webinaria pomagają poszerzyć wiedzę handlową, jednak nie mogą być traktowane jako rekomendacja. Inwestor powinien samodzielnie zbadać rynek przed podjęciem decyzji inwestycyjnej. Poznasz najnowsze wskazówki i techniki, dzięki którym udoskonalisz swoje umiejętności inwestycyjne. Dodatkowo rejestrując się w 24option, otrzymasz darmowe ebooki.

Konto demo w 24option

Broker 24option udostępnia swoim klientom konto demo. Więcej informacji o tym znajdziesz pod tym linkiem

Opinie o 24option

Opinie o brokerze 24option są pozytywne wśród wielu inwestorów – jest to jeden z najbardziej popularnych brokerów opcji binarnych. Regulacja brokera oraz terminowe wypłaty są jedną z głównych zalet. Sprawdź opinie o brokerze na forum.

ZAREJESTRUJ SIĘ U BROKERA

>>> Sprawdź ofertę innych brokerów

[Głosów:6    Średnia:3.3/5]
Podziel się z innymi: