24option-broker-opcje-binarneOcena:
Zarejestruj się Otwórz konto demo
Minimalny depozyt:250$ / 250€ / 250£
Minimalna stawka:24$
Maksymalna stawka:100000$ / 100000€
Metody płatności:przelew bankowy, karta Visa/MasterCard, cashU, WebMoney, UnionPay, eWallet, Skrill
Dostępne języki:polski, angielski, rosyjski, hiszpański, włoski, niemiecki, portugalski, duński, łotewski, szwedzki
Wysokość zysków:od 70% do 88%
Minimum do wypłaty:25$
Ilość aktywów:130
Rodzaje opcji:High/Low, One Touch, Boundary, Short Term
Regulacja:Tak, CySEC
Dostępne aplikacje:  

Platforma brokera 24option

Recenzja oraz opis brokera 24option

Platforma 24option powstała w 2010r. i jest zarejestrowana na Cyprze. Broker jest w pełni regulowany przez cypryjski urząd regulacji – CySec. Jest to największa i najpopularniejsza platforma do handlu opcjami binarnymi na świecie oraz jedna z najbardziej popularnych w Europie. Broker jest oficjalnym partnerem klubu Juventus. Dwa razy z rzędu wygrał nagrodę na najlepszego brokera opcji binarnych na świecie. 24option.com posiada własny skrypt strony, dzięki czemu platforma działa bardzo płynnie, nie zacina się, jak ma to często miejsce u innych brokerów. Notowania na żywo współpracują z ponad siedmiuset bankami na świecie, co sprawia, że są najbardziej aktualne w branży. Posiada również największą ilość możliwości do zrealizowania tzn. opcje można ustawiać tutaj w różnych odstępach czasu, co pozwala na spore manewry za pomocą najróżniejszych strategii. Dużym plusem jest również olbrzymia ilość dostępnych aktywów do inwestowania.

Jeśli znasz język angielski chociaż w stopniu podstawowym, bądź inny z dostępnych na stronie brokera, to pośrednik, gdzie można inwestować w opcje binarne i odkrywać nowe strategie. 24option.com zajmuje pozycje jednego z największych liderów na liście zaufanych brokerów opcji binarnych, u których nie ma żadnych problemów a wszystko dlatego, aby dbać o najlepszą pozycję w świecie.

Broker jest największym w branży jeśli chodzi o maksymalny limit inwestycji dla jednej opcji nawet do 100.000$! Jest więc to jedno z najlepszych miejsc dla inwestorów z dużym kapitałem. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to broker światowej klasy i polecam go, jako jedną z najlepszych platform do inwestowania w opcje binarne, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Potencjalny zwrot z inwestycji może wynosić do 88% przy trafnej opcji. Dostępne rodzaje walut konta: USD, EUR, PLN, GBP, CAD, JPY. Broker oferuje kompleksowe centrum edukacyjne, seminaria, filmy, ebooki, kalendarz ekonomiczny i wiele innych pomocnych dla inwestorów informacji. Należy mieć na uwadze, że istnieje ryzyko utraty kapitału inwestując w opcje binarne.


Wypełnij poniższy formularz aby zarejestrować się u brokera


Edukacja w 24option

Broker oferuje centrum edukacyjne podzielone na 3 poziomy: podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany. Webinaria wyjaśnią Tobie zasady obrotu opcjami binarnymi w prosty i przystępny sposób. Poznasz najnowsze wskazówki i techniki, dzięki którym udoskonalisz swoje umiejętności inwestycyjne. Dodatkowo rejestrując się w 24option, otrzymasz darmowe ebooki.

Konto demo w 24option

Broker 24option udostępnia swoim klientom konto demo. Więcej informacji o tym znajdziesz pod tym linkiem

Opinie o 24option

Opinie o brokerze 24option są jednakowe wśród inwestorów – największy i najlepszy broker na świecie. Duża popularność wśród inwestorów to duży atut platformy 24option. Regulacja brokera oraz terminowe wypłaty również są bardzo dużą zaletą. Sprawdź opinie o brokerze na forum.

ZAREJESTRUJ SIĘ U BROKERA

(Handel opcjami binarnymi wiąże się z ryzykiem utraty kapitału)

>>> Sprawdź ofertę innych brokerów

[Głosów:1    Średnia:5/5]
Podziel się z innymi: