bdswiss-100x33Ocena:Zarejestruj się
Minimalny depozyt:400zł / 100$ / 100€
Minimalna stawka:1€
Maksymalna stawka:1500€
Metody płatności:karta kredytowa, przelew bankowy, Przelewy 24, Ukash, Sofort, Paysafecard, Giropay
Dostępne języki:polski, angielski, niemiecki, grecki, włoski, norweski, szwedzki, holenderski, francuski, hiszpański
Wysokość zysków:do 83%
Minimum do wypłaty:10€ / 10$
Ilość aktywów:170
Rodzaje opcji:high/low, One Touch, 30-60 sec, opcje w parach
Regulacja:Tak, CySEC
Dostępne aplikacje:  

Platforma brokera BDSwiss

Recenzja oraz opis brokera BDSwiss

BD Swiss, to powstały w 2012 roku broker, który posiada regulację cypryjskiej instytucji finansowej – CySec. Jego właścicielem jest zarejestrowana na Cyprze firma BD Swiss Holding PLC. Przypominamy, że brokerzy posiadający regulacje prawne, są bardziej zaufani i nie pojawiają się u nich problemy z wypłatami zgromadzonych przez nas środków. Platforma posiada popularne oprogramowanie SpotOption. Nastawiona jest w pełni na trading mobilny. Zwroty z inwestycji na tej platformie mogą sięgać aż do 85%, a przy opcji one touch aż do 500%! Możliwe jest zamknięcie pozycji wcześniej oraz możliwość zabezpieczenia się do 10% na straconej transakcji. Minimalna transakcja na opcję to 25€ oraz 5€ na opcję krótkoterminową. Maksymalnie możemy postawić 1500€ na jedną pozycję. Wartości kont w innych walutach będą przewalutowane automatycznie w zależności od aktualnego kursu.

Na platformie jest szansa obstawiać pozycje na 14 parach walutowych, 7 towarach, 25 indeksach oraz 26 akcjach. Pogramy tutaj na klasycznych opcjach High/Low, One touch, opcjach krótkoterminowych (60-120 sekund), Forex/CFD, opcjach drabinowych oraz długoterminowych. Ponadto posiada ona ciekawe narzędzie „Ladder” czyli inwestowanie drabinowe. Można to wykorzystać podczas planowania strategii związanych z nagłymi i silnymi skokami par walutowych (np. podczas ważnych wydarzeń ekonomicznych).

Platforma BD Swiss jest przetłumaczona na język Polski. Niestety nie posiada konta demo dla użytkowników. Broker wymaga dokumentów weryfikacyjnych przed rozpoczęciem handlu, co stawia go w bardzo dobrym świetle. Wskazuje to na jego pełną odpowiedzialność, regulację i bezpieczeństwo, przez co zyskuje więcej klientów w krajach europejskich. Z supportem skontaktujemy się za pomocą chatu, emaila oraz telefonu. Oficjalny adres supportu – [email protected] Broker oferuje Polskich managerów dla kont założonych przez naszą stronę.

BDSwiss

Edukacja w BDSwiss

samouczek, e-book, filmy video, kalendarz ekonomiczny, słownik, aktualności rynkowe

Bonusy w BDSwiss

Broker oferuje bonus nawet do 100%. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: http://www.binary24.pl/opcje-binarne-bonusy/

Opinie o BDSwiss

BDSwiss jest jednym z topowych brokerów kiedy chodzi o handel opcjami binarnymi. Niski minimalny depozyt, przekonujące niskie minimalne stawki przekonają każde od początkujących do zaawansowanych użytkowników. Sprawdź opinie o brokerze na forum.

ZAREJESTRUJ SIĘ U BROKERA

>>> Sprawdź ofertę innych brokerów

[Głosów:1    Średnia:4/5]
Podziel się z innymi: