Stron nakłaniających do rejestrowania się z reflinków i grania na opcjach metodą grania z trendem jest coraz więcej. Akademia Wagnera, Nowości Finansowe, Strategia Abramowicza, a teraz pojawiła się kolejna (zapewne za jej stworzeniem stoi ta sama osoba) czyli Instytut Biznesu. Dlaczego to scam? O tym w dalszej części artykułu.

Instytut Biznesu (a dokładniej imperiumzysku.pl), strona mająca wyjaśnić nam magiczny, finansowy sposób na osiągnięcie zarobków rzędu 300-900 złotych dziennie. Niesamowite, nieprawdaż? Za tą mistyczną metodą stoi niejaki Grzegorz Ossoliński (osoba taka, zapewne nie istnieje), który miał ogromne długi, sięgające 800.000PLN, ale wyszedł z nich dzięki prostej metody. Dzięki jego wiedzy finansowej, którą wyniósł z wieloletniej pracy w banku (miał długi posiadając wiedzę o finansach, hmm, ignorant?) odkrył niesamowity sposób zarobku przez internet. To wszystko i o wiele więcej możemy przeczytać na stronie. Tylko po co?

Strona nakłania nas do rejestracji z reflinka (skrót z ang. referral link – link polecający), czyli my zakładamy konto właśnie z tego linku, a ten otrzymuje procent kwoty za polecenie (i jest to niemały procent) i ewentualne wygrane.


Jeśli chcesz zacząć bezpieczne inwestycje w opcje binarne, >>> kliknij tu <<<


Dlaczego Instytut Biznesu to scam?

Wystarczy zobaczyć na skrypt strony. Jeśli zmienimy datę w komputerze i odświeżymy stronę, ta zawsze będzie pokazywała datę „dzisiejszą” czyli tą, którą akurat mamy na komputerze. Jest to chwyt marketingowy, by „popędzić nas do rejestracji”. Okazja do przegapienia, a przecież jak możemy na to sobie pozwolić? Poniżej screeny z dowodami (dodam, że artykuł był pisany 20.10.2016r.):

scam1
Screen strony imperiumzysku.pl z dnia 20.10.2016
scam2
Screen strony imperiumzysku.pl po zmianie daty na komputerze (27.10.2016)

scam3

Warto dodać też fakt, że po kliknięciu w którąkolwiek kategorię, strona przekierowuje nas do rejestracji. Zaznaczam też, że każdy „przedsiębiorca” czy z Akademii Wagnera, czy Abramowicza, ma dokładnie ten sam opis. Każdy ma wartość netto w wysokości 8mln, każdy ma tego „poświadczenie”, każdy z nich na początku pracował po 18h, 7 dni w tygodniu. Każdy z nich też, pomnożył swoje konto 40 razy w ciągu 30 dni. Cała ta trójka mieszka w domku za 3 miliony złotych (może mieszkają tam razem? :D). No i każdy ma biuro na ostatnim piętrze ekskluzywnego biurowca w Warszawie. Przypadek? Coś sporo tych przypadków.

Radzimy uważać na takie strony. Większość próbujemy wyłapać i opisać na łamach naszego portalu, ale nie wszystko jesteśmy w stanie znaleźć. Jeśli natkniecie się na podobną stronę, poinformujcie nas, a my opiszemy ją na stronie.

[Głosów:7    Średnia:3.9/5]
https://binary24.pl/wp-content/uploads/2016/10/scam3-1024x640.jpghttp://binary24.pl/wp-content/uploads/2016/10/scam3-150x150.jpgMalinCiekawostkiGrzegorz Ossoliński,opcje binarne,opcje binarne opinie,opcje binarne oszustwo,opcje binarne scam,scamStron nakłaniających do rejestrowania się z reflinków i grania na opcjach metodą grania z trendem jest coraz więcej. Akademia Wagnera, Nowości Finansowe, Strategia Abramowicza, a teraz pojawiła się kolejna (zapewne za jej stworzeniem stoi ta sama osoba) czyli Instytut Biznesu. Dlaczego to scam? O tym w dalszej części artykułu. Instytut...Twój portal o opcjach binarnych
Podziel się z innymi:

24option-bonus-ang