iqoption100x33Ocena:Zarejestruj się Otwórz konto demo
Handel opcjami binarnymi wiąże się z ryzykiem.
Minimalny depozyt:10$
Metody płatności:przelew bankowy, karta VISA/Mastercard, skrill, neteller oraz WebMoney
Dostępne języki:angielski, arabski, rosyjski, koreański, japoński, francuski, hiszpański, włoski, niemiecki, portugalski
Wysokość zysków:do 92% w przypadku prawidłowego przewidywania kierunku opcji
Minimum do wypłaty:brak
Ilość aktywów:ponad 500
Rodzaje opcji:High/Low, Short Term (opcje sekundowe), opcje długoterminowe
Dostępne aplikacje:  

Platforma brokera IQoption

IQoption

Recenzja oraz opis brokera IQoption

Platforma IQoption to nowoczesne narzędzie skonstruowane całkowicie od zera. Wszystkie funkcje są dostępne i widoczne w głównym panelu platformy. W łatwy sposób możemy przełączyć wykres na świeczkowy, co jest rzadką opcją pośród konkurentów. Do wyboru mamy ponad 500 aktywów dostępnych o różnych godzinach, w tym między innymi akcje Gazpromu czy DeutscheBanku. Przydatną opcją na platformie IQoption jest możliwość oznaczania aktywa jako ulubionego, dzięki czemu jest ono potem domyślnie dostępne pierwsze na liście. Aktywa podzielone są na te dostępne do opcji klasycznych oraz opcji turbo (1-5 minutowe). Poza tym możemy śledzić ostatnie newsy z rynków finansowych czy przejrzeć ostatnie transakcje.

Sam wykres możemy ustawić maksymalnie z 1-minutowym interwałem czasowym, co jest dosyć dużym ograniczeniem. Poza tym dostępne interwały czasowe to 5, 10, 15 i 30 sekund. Ekran możemy podzielić na kilka okien, dzięki czemu możemy śledzić kilka wykresów jednocześnie a także zainicjować kilka zagrań na tym samym wykresie. Na wykres możemy nałożyć takie wskaźniki jak średnie kroczące, RSI, Bollinger Bands oraz Alligator. Możemy również włączyć/wyłączyć barometr wskazujący stosunek traderów wybierających opcję call do opcji put.

Opcje klasyczne możemy maksymalnie wybrać z czasem wygaśnięcia na koniec dnia. Nie jest to więc broker dedykowany graczom długoterminowym. Nie ma wyboru innego rodzaju opcji jak opcje klasyczne i ich odmiana „turbo”. Minimum inwestycyjne to tylko $1.

Edukacja w IQoption

Przede wszystkim znajdziesz u brokera informacje „krok po kroku” jak działa platforma Iqoption, IQoption oferuje narzędzia edukacyjne: w jaki sposób stosować świece japońskie, jak tworzyć i odczytywać linie trendu, wsparcia i oporu oraz jak stosować wskaźniki. Na stronie można znaleźć również kilka strategii.

Konto demo w IQoption

Broker oferuje konto demo na które dostaje się wirtualnych 1000$ do handlu opcjami binarnymi,w których minimalna transakcja to tylko 1$. Założenie konta jest bardzo proste i trwa kilka minut oraz jest bez ograniczeń czasowych. Więcej informacji o tym znajdziesz pod tym linkiem

Opinie o IQoption

Główną cechą brokera jest niepowtarzalna unikalność. Widoczne jest to, że, właściciele strony włożyli ogromne środki w budowę kompleksowego serwisu, który wychodzi na przeciw zapotrzebowaniom rynku. Sprawdź opinie o brokerze na forum.

(Handel opcjami binarnymi wiąże się z ryzykiem)

ZAREJESTRUJ SIĘ U BROKERA

>>> Sprawdź ofertę innych brokerów

[Głosów:2    Średnia:5/5]
Podziel się z innymi: