Opcje binarne bonusy.

W tym dziale znajdują się interesujące oferty od zaprzyjaźnionych brokerów opcji binarnych, którzy oferują ciekawe bonusy, bądź promocje dla swoich nowych jak i obecnych klientów. Brokerzy rzadko kiedy oferują darmowe bonusy bez depozytu. Polecamy jednak śledzić uważnie ten dział, aby nie przegapić ciekawych promocji od brokerów opcji binarnych. Już teraz skorzystaj z wyjątkowych bonusów oraz konkursów, jakie przygotowali brokerzy.

ODBIERZ JUŻ TERAZ DARMOWE BONUSY OD BROKERÓW!


 ODBIERZ BONUS

 

Bonus do 100% (negocjowany)


 ODBIERZ BONUS

 

Bonus do 100%


 ODBIERZ BONUS

 

Bonus do 100% (Przy wpłacie depozytu: $300 – 499$ – 60% bonusu, 500$ – 1000$ – 80% bonusu, 1000$+ – 100% bonusu)


 ODBIERZ BONUS

 

Bonus do 60%


Bonus u brokerów opcji binarnych

Prawie większość brokerów opcji binarnych oferuje niezwykle atrakcyjne bonusy od wpłaconego depozytu. W zależności od danego brokera i wielkości złożonego depozytu możemy otrzymać nawet do 150% bonusu premii wpłaconego depozytu, bądź także nagrodę rzeczową (np. iPad).

Brokerzy opcji binarnych oferują bonusy, aby uatrakcyjnić swoją ofertę jak i również w celu przyciągnięcia nowych klientów, co z kolei dla traderów to świetna okazja na zgarnięcie dodatkowych pieniędzy.

Na co warto zwrócić uwagę, przy wyborze bonusu u brokera?

Oczywiście, aby nie było tak łatwo, otrzymanie bonusu zazwyczaj wiąże się z pewnym wymaganiem, które trzeba koniecznie spełnić. Dokładniej chodzi o wykonanie na swoim koncie u brokera określonego obrotu transakcji. Jest to po prostu zabezpieczenie brokerów.

Podstawowym kryterium wyboru bonusu opcji binarnych powinien być wymagany obrót, który informuje nas, ile razy musimy obrócić otrzymaną kwotą do jej uwolnienia i możliwości wypłacenia. Im ten wskaźnik jest niższy tym lepiej dla nas, bo przyznane środki szybciej staną się płynne i będziemy mogli dowolnie zarządzać wypłatami.

Nie oznacza to, że powinniśmy ignorować wszystkie oferty z wymaganym obrotem w wysokości 40x (spotykanym najczęściej). Jeśli zamierzamy inwestować przez dłuższy czas, możemy spokojnie wybierać również spośród promocji z wyższymi wymogami obrotu. Czterdziestokrotny obrót wydaje się bardzo wysoki, ale w rzeczywistości jego wyrobienie przeciętnemu traderowi zajmuje od dwóch tygodni do miesiąca.

Oprócz wymagań dotyczących obrotu warto sprawdzić progi bonusowe, czyli informację ile dokładnie otrzymamy za planowaną wpłatę i wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]
Podziel się z innymi: