Kim jest broker opcji binarnych?

Brokerzy opcji binarnych to wieloznaczny termin funkcjonujący na rynkach finansowych oraz kapitałowych w kilku kontekstach znaczeniowych. W przypadku rynku walutowego i giełdowego broker świadczy usługi nabywania i zbywania instrumentów finansowych na rachunek swoich klientów.


(Poniżej znajdują się linki do sprawdzonych przez nasz serwis brokerów, u których warto handlować opcjami)

LISTA POLECANYCH BROKERÓW DARMOWE KONTA DEMO


Z zapisów prawnych wynika, że głównym obowiązkiem firmy świadczącej usługi brokerskie jest branie pod uwagę najlepiej pojętego interesu klienta oraz stosowanie w prowadzonej działalności rozwiązań technicznych i organizacyjnych zapewniających bezpieczeństwo i ciągłość świadczonych usług.

opcje binarne brokerzyHandel walutami umożliwiają brokerzy, którzy są pośrednikami między klientem, a rynkiem Forex. Broker może także pobierać ustaloną prowizję od obrotu. Broker podaje kursy walut z bardzo dużą dokładnością co najmniej do 4 miejsca po przecinku dla wszystkich par oprócz tych w których występuje japoński jen, pary z jenem podawane są do drugiego miejsca po przecinku.

Brokerzy opcji binarnych dostarcza darmową platformę inwestycyjną (platformę transakcyjną) pozwalającą na handel walutami (i nie tylko) bez wychodzenia z domu. Zlecenia kupna i sprzedaży realizowane są natychmiastowo, a zyski i straty są błyskawicznie obliczane. Platforma pozwala także na monitorowanie bieżących kursów walut oraz prowadzenie analizy technicznej.

Opcje binarne brokerzy – kto ich reguluje?

Instytucją nadzorującą rynek finansowy w Polsce jest KNF i właśnie ten organ wydaje licencje, umożliwiając funkcjonowanie brokerów w naszym kraju. Natomiast jeśli chodzi o zagranicznych brokerów, to główną rolę nadzorującego ich wszelkie działania jest CySec (Cypryjska Komisja ds. Papierów Wartościowych i Wymiany)

Specjalne oferty od brokerów

Jeśli szukasz naprawdę fajnych i sprawdzonych bonusów na start od brokerów opcji binarnych, warto zajrzeć do naszego działu „bonusy”. Znajdziesz tam aktualne oferty, które pomogą Tobie zwiększyć potencjalne zyski, a także udoskonalać Twoją wiedzę inwestycyjną.


(Kliknij, aby sprawdzić najlepsze oferty bonusowe)

AKTUALNE BONUSY OD BROKERÓW


Gdybyś miał jednak jakieś wątpliwości co do wyboru brokera, bądź bonusu, zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz zgłoszeniowy.

[Głosów:10    Średnia:4.7/5]
Podziel się z innymi: