Nazwa brokeraOcena użytkownikówMinimalny depozytj. polskiOpinie 
1iqoption100x33IQoption
10$ / 10€ / 10£
zobacz szczegółyOtwórz Demo
224option-broker-opcje-binarne24option
250$ / 250€ / 250£
zobacz szczegółyOtwórz Demo
3utrader-100x33Utrader800zł / 250$ / 250€ / 250£
zobacz szczegółyOtwórz Demo
4optionfair-100x33OptionFair300$
zobacz szczegółyOtwórz Demo

Masz problem z wyborem brokera? Napisz do nas, a my pomożemy wybrać Tobie tego odpowiedniego 🙂


Dlaczego warto korzystać z kont demo w opcjach binarnych?

Brokerzy niechętnie oferują konta demo na swoich platformach. Jest jednak kilka miejsc, gdzie można poćwiczyć handel opcjami binarnymi za wirtualne pieniądze, bez ryzyka utraty własnych środków. Powyżej znajdują się platformy, gdzie warto otworzyć konto demo. Są to strony szczególnie polecane dla początkujących użytkowników, jak również dla osób, które testują daną taktykę inwestycyjną.

Dodatkowym atutem jest bezpłatne przetestowanie różnych platform różnych brokerów,a by móc wybrać tego odpowiedniego.

Tu jest kolejna ważna różnica między darmowe rachunek demo i live konto: to jest wymiar psychologiczny. Rzeczywiście opcje binarne handlowych na pieniądze różni się od kiedy to wirtualne pieniądze, ten aspekt jest uważane udając ze świata wirtualnego do realnego świata. Jest zatem wskazane, aby nie zaniedbywać nauki wymiar psychologiczny, i to może być dokonana jedynie z konta demo darmo, bez depozytu, ale tylko z prawdziwego konta.

Gdy chcesz otworzyć konto realne po spędzeniu pewnego czasu handlu praktycznie, to można otrzymać specjalny bonus za pierwszy depozyt w danym brokerem, zdecydowana większość brokerów zaproponował bo to jest oferta promocyjna zachęcenie przedsiębiorców konto demo aby stać się prawdziwym klienci. Jeśli działanie danej platformy Tobie odpowiada, to wystarczy wpłacić depozyt, aby zacząć realny handel, bądź też zarejestrować się u polecanych brokerów poprzez nasz serwis.


Uwaga! Przed rejestracją u brokera wyczyść ciasteczka w swojej przeglądarce, aby mieć pewność że zarejestrowałeś się bezpiecznie z naszej strony.


Opinie na forum o brokerach z kontem demo

Opinie na temat każdego z konta demo, możesz znaleźć na naszym forum w dziale dyskusji o brokerach.

[Głosów:19    Średnia:4.8/5]
Podziel się z innymi: