Opcje binarne płatności

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób przebiega transfer pieniędzy pomiędzy naszym portfelem, a brokerami opcji binarnych. W tym dziale chcieliśmy pokrótce wyjaśnić niezorientowanym, w jaki sposób najlepiej przelewać pieniądze do brokera i w jaki sposób je wypłacać.

Mimo, że brokerzy mają swoje siedziby głównie w rajach podatkowych, to korzystają z międzynarodowych form przelewów. Wszystkie takie przelewy są całkowicie bezpieczne i nadzorowane. Najbardziej tradycyjne metody wpłaty i wypłaty to klasyczny przelew bankowy lub karta debetowa / kredytowa. Przelew taki niestety ma swoje wady, gdyż trzeba czekać na czas jego zrealizowania. W przypadku wypłat jest to często nawet ponad 5 dni.

Wpłaty depozytów

Wszyscy brokerzy mają w swojej ofercie klasyczne metody wpłaty za pomocą zwykłego przelewu bankowego. Są jednak tacy, co poza nimi mają również wachlarz innych możliwości. Poniżej przedstawiamy większość z nich. W dziale z recenzjami brokerów znajdziesz dostępne opcje wpłat i wypłat, jakie dany broker oferuje. Dzięki temu można zastosować to jako kryterium wyboru.

Niektórzy brokerzy oferują jeszcze opcje wpłaty przez:

Część brokerów, nastawionych na polski rynek dysponuje również możliwością wpłaty poprzez dobrze znane i bezpieczne Przelewy24 – co znacznie przyśpiesza czas realizacji transakcji.


Wypłaty od brokerów

Jeśli chodzi o wypłaty, to możliwości jest tu zazwyczaj trochę mniej. Poza klasycznymi wypłatami przelewem bankowym lub kartą kredytową, pozostają jeszcze:

  • Skrill
  • Neteller
  • Webmoney
  • CashU
  • Western Union
  • Sofort
  • iDeal

Uwaga! Często możliwość wpłaty daną metodą nie oznacza możliwości wypłaty tą samą metodą! Trzeba mieć to na uwadze podczas zakładania konta u brokera. W niektórych przypadkach należy dokładnie wypytać się o to w supporcie brokera, bądź poszukać informacji w zakładce FAQ.


Jakie formy płatności najbardziej się opłacają?

Najczęściej używanymi formami wpłat i wypłat pomiędzy platformami opcji binarnych są portfele internetowe Skrill oraz Neteller. Gorąco polecamy założyć te konta, gdyż znacznie ułatwiają transer pieniędzy pomiędzy naszym kontem bankowym, a kontem brokera. Dla osób, które zamierzają obracać na opcjach binarnych dużymi kwotami, to niemal obowiązek posiadać jedno z tych kont.

Wpłaty dokonywane za ich pomocą są błyskawiczne, a wypłaty trwają maksimum do 24 godzin – co czyni je najszybszymi sposobami płatności internetowych. Są to znane na całym świecie marki, które obsługują całe sieci sklepów, bukmacherów czy Forexa i wiele innych instytucji na całym świecie.

Więcej informacji oraz opinii o polecanych przez nas portfelach internetowych, można znaleźć tutaj: http://binarne.com/Forum-Systemy-E-Platnosci

Należy pamiętać, że niektórzy brokerzy mogą pobierać opłaty za wypłacenie depozytu. Zazwyczaj jedna wypłata w miesiącu jest darmowa, a za więcej jest pobierana drobna kwota.

[Głosów:6    Średnia:3.2/5]
Podziel się z innymi: