Istnieje mnóstwo strategii do handlu opcjami binarnymi, również każdy może wypracować swoją własną technikę. Wymaga to jednak sporego doświadczenia i wiedzy a także czasu. Dlatego poniżej zostały przedstawione strategie opcji binarnych stworzone przez naszych ekspertów, a także te znalezione w sieci, które zostały zmodyfikowane, by były bardziej skuteczniejsze. Warto wspomnieć o tym, że każdą strategię można samemu zmodyfikować pod własne potrzeby, bądź możliwości. Do tworzenia strategii binarnych jak ich analizy służy przydatne narzędzie MetaTrader4.

Wszystkie strategie są zupełnie darmowe, należy jednak posiadać program do otwierania plików RAR.

Darmowe systemy do handlu opcjami binarnymi:

(kliknij na wybraną strategię, aby ją pobrać)

STRATEGIA FIBONACCIEGO

STRATEGIA DANYCH MAKRO Na 60s

STRATEGIA BINARY EXTREME

STRATEGIA SHORT – TERM

STRATEGIA RSI PREMIUM

STRATEGIA BINARY ULTRA M15

STRATEGIA BINARY ULTRA M5

Która strategia binarna jest najskuteczniejsza? Którą wybrać?

opcje_binarne_strategieTo pytanie jest chyba najczęściej zadawane przez inwestorów na forach, a także poprzez nasz formularz kontaktowy. Nie da się odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każda strategia ma swoją specyfikę i w sumie powinna służyć jako wskazówka kiedy warto inwestować i na jak długo. Tak naprawdę większość zależy od samego inwestora i jego logicznego toku myślenia, bo nie istnieje Św. Grall w tej dziedzinie inwestowania (a przynajmniej nikt się nim jeszcze nie pochwalił). Najlepszym sposobem aby dopasować sobie odpowiednią strategie jest po prostu jej przetestowanie. Są różne rodzaje strategii, jedne skupiają się tylko na wybranych parach walutowych, drugie z kolei mają dużą skuteczność tylko w wybranych godzinach. Tu również należy brać pod uwagę dostępność czasową inwestora. Więcej opinii oraz samych strategii do handlu opcjami binarnymi, można znaleźć na naszym forum.

Opcje binarne strategie – jak je wykorzystać?

Aby przetestować daną strategie binarną musisz posiadać konto u brokera. Na naszej stronie znajdziesz listę polecanych brokerów, dzięki której będziesz mógł ocenić daną strategie i jej skuteczność. Pamiętaj jednak, że zawsze możesz przetestować strategie na darmowych kontach demo, co również dla Wielu z osób jest o wiele bezpieczniejsze.


Przed pobraniem plików, należy uważnie zapoznać się z poniższą klauzulą:

Niniejsze poradniki nie stanowią rekomendacji dotyczącej rynku finansowego ani obrotu walutowego.

Należy pamiętać, że właściciel serwisu Binary24.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikłe z wykorzystania informacji tutaj zawartych. Klient jest świadomy, że serwis Binary24.pl nie wykonuje działalności brokerskiej składającej się z doradztwa inwestycyjnego, zarządzania portfelem w tym jednego lub kilku instrumentów finansowych czy też przygotowywaniem rekomendacji dotyczących transakcji na instrumentach finansowych. Przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych Klient powinien kierować się własnym osądem. Transakcje dokonywane przez Klienta uważa się za jego własne, niezależne decyzje. Klient zwalnia serwis Binary24.pl od odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku wykonanych przez Klienta transakcji finansowych na instrumentach pozagiełdowych. Klienci powinni mieć świadomość, że inwestowanie w pozagiełdowe instrumenty finansowe takie jak opcje binarne, charakteryzują się znacznym poziomem ryzyka i nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

[Głosów:11    Średnia:4.6/5]
Podziel się z innymi: