Brak oferty opcji binarnych
Sprawdź innego brokera

opteck-100x33Ocena:Zarejestruj się Otwórz konto demo
Minimalny depozyt:250$ / 250€ / 250£
Minimalna stawka:25$ / 24€
Maksymalna stawka:10000$
Metody płatności:karta kredytowa/debetowa, przelew bankowy, skrill, webmoney, Western Union, cashU
Dostępne języki:polski, angielski, włoski, holenderski, arabski, rosyjski, turecki, japoński, niemiecki, francuski
Wysokość zysków:do 83%
Minimum do wypłaty:100$ - przelew bankowy, 50$ - pozostałe środki płatnicze
Ilość aktywów:100
Rodzaje opcji:High/Low, One Touch, Boundary (graniczne), krótkoterminowe
Regulacja:Tak, CySEC
Dostępne aplikacje:  

Platforma brokera Opteck

Screen platformy Opteck

Recenzja oraz opis brokera Opteck

Opteck to broker opcji binarnych, który istnieje od 2011r. i jest zarejestrowany w Wielkiej Brytanii i posiada regulację podmiotu CySec, numer licencji: No.238/14. Jego właścicielem i operatorem jest Centralspot trading Limited. Platforma handlowa została stworzona na potrzeby inwestorów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych na całym świecie. Opteck.com udostępnia swoim klientom szeroki wybór instrumentów finansowych tj. Forex, Indeksy, Akcje, Towary. Wkładają wiele starań w to, aby nieustannie dodawać nowe opcje binarne do wszystkich 4 rynków finansowych i skupiają się na aktywach o wysokiej płynności. Istnieje również możliwość dodania nowych aktywów na życzenie klienta.

Platforma jest dostępna w języku polskim oraz najczęściej polecana w sieci. Zdobywa coraz to więcej pozytywnych opinii wśród inwestorów z Polski. Inwestuje się na niej bardzo wygodnie, a oprogramowanie jest stabilne. Zachęcamy założyć konto u tego brokera, szczególnie że tylko dzięki nam, możesz zdobyć dodatkowy bonus od depozytu, który wykorzystasz na inwestycje. Po rejestracji oraz wpłacie depozytu dostajesz dostęp do działu edukacji, w którym poznasz podstawowe oraz zaawansowane strategie handlu opcjami binarnymi. Pozwoli to Tobie rozwinąć umiejętność inwestowania. Platforma udostępnia również sygnały binarne, klientom którzy wpłacili depozyt powyżej 1000USD. Zwroty z inwestycji do 100%


Edukacja

samouczek, e-book, filmy video, FAQ, szkolenia, seminaria

Konto demo w Opteck

Broker udostępnia darmowe konto demo. Więcej informacji o koncie można znaleźć tutaj

Bonusy

Szczegółowe informacje o bonusach w Opteck znajdziesz tutaj: binary24.pl/opcje-binarne-bonusy

Opinie o Opteck

Broker ma bardzo pozytywne opinie wśród inwestorów z Polski. Szczególnie jest to zasługa częstych promocji oraz organizowanych bonusów. Jednak największą zaletą brokera jest polski support, który rzetelnie pomaga swoim klientom w rozwiązywaniu problemów, ale nie tylko. Sprawdź opinie o brokerze na forum. Sprawdź opinie o brokerze na forum.

ZAREJESTRUJ SIĘ U BROKERA

>>> Sprawdź ofertę innych brokerów

[Głosów:1    Średnia:5/5]
Podziel się z innymi: