Zbliża się pierwszy piątek Kwietnia, a co za tym idzie – NFP!

W związku z tym chcemy abyś włączył się do akcji. Zobacz jak nasi traderzy-experci wykorzystują swoje umiejętności podczas najbardziej dynamicznego dnia tygodnia.

Weź udział w naszej Sesji Handlowej na Żywo podczas piątkowego NFP – streaming rozpoczyna się o godzinie 12:45 GMT

Według Bloomberga, zeszłomiesięczna decyzja podjęta przez Przewodniczącą FED, Janet Yellen, o podniesieniu stóp procentowych do wysokości 1.00% doprowadziła do wzmożenia wyprzedaży USD.

Pomimo iż kolejne spotkanie FOMC jest względnie odległym wydarzeniem, Piątkowe NFP jest postrzegane jako jeden z czynników decydujących, jakie będą kolejne kroki FEDu względem polityki pieniężnej. Według Investing.com, przewidywania analityków wskazują na wzrost wskaźnika do poziomu 174K, raczej niewielki w stosunku do poprzedniego odczytu na poziomie 235K.

Rynek będzie również bacznie obserwował wskaźnik wysokości średnich zarobków, z uwagi na to, że amerykańscy pracownicy nie otrzymali do tej pory żadnych podwyżek. Być może ulegnie to zmianie w Piątek? Jaki wpływ na kurs USD miałaby taka informacja, a jak zareagowałyby pozostałe waluty?

Dołącz do naszej Sesji Handlowej na Żywo podczas NFP i zobacz jak rynek zareaguje na odczyt wskaźnika!

ZAREJESTRUJ SIĘ 

Zobacz poprzednią Sesję Handlową na Żywo podczas spotkania FED, z 15 Marca:

[Głosów:0    Średnia:0/5]
https://binary24.pl/wp-content/uploads/2016/04/bdswiss.pnghttps://binary24.pl/wp-content/uploads/2016/04/bdswiss-150x150.pngMalinBrokerzy opcji binarnychbdswiss,FED,FOMC,inwestycje,Janet Yellen,NFP,opcje binarne,opcje binarne analiza,USDW związku z tym chcemy abyś włączył się do akcji. Zobacz jak nasi traderzy-experci wykorzystują swoje umiejętności podczas najbardziej dynamicznego dnia tygodnia. Weź udział w naszej Sesji Handlowej na Żywo podczas piątkowego NFP – streaming rozpoczyna się o godzinie 12:45 GMT Według Bloomberga, zeszłomiesięczna decyzja podjęta przez Przewodniczącą FED, Janet Yellen,...Twój portal o opcjach binarnych
Podziel się z innymi:

24option-bonus-ang