stockpair-100x33Ocena:Zarejestruj się
Minimalny depozyt:250$ / 250€ / 2500£
Minimalna stawka:20$
Maksymalna stawka:6000$
Metody płatności:karta kredytowa, przelew bankowy, skrill, webmoney, giropay, ideal, qiwi, CashU, Astropay
Dostępne języki:angielski, rosyjski, koreański, francuski, hiszpański, włoski, niemiecki, szwedzki, holenderski, grecki
Wysokość zysków:do 85%
Minimum do wypłaty:20$
Ilość aktywów:170
Rodzaje opcji:High/Low, Short Term, opcje w parach
Regulacja:Tak (CySec)
Dostępne aplikacje:  

Platforma brokera StockPair

Broker StockPair

Recenzja oraz opis brokera StockPair

StockPair to kolejna bardzo popularna w Europie platforma do handlu opcjami binarnymi. Powstała w 2010 roku na Cyprze i jest własnością firmy Nextrade LTD. Regulowana jest przez CySec oraz AMF czyli dwa bardzo ważne podmioty wydające regulacje. Bardzo stabilne oprogramowanie platformy (skrypt strony jest unikalną własnością firmy i nie opiera się na zewnętrznym oprogramowaniu) sprawia, że inwestowanie na niej jest bardzo przyjemne. Jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi, umożliwia także trading na urządzeniach mobilnych. Niestety nie posiada menu ani supportu w języku Polskim, więc jest gorąco polecana osobom, które znają dobrze jeden z pozostałych języków na stronie.

Platforma StockPair jest bardzo uniwersalna – można polecić ją zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym inwestorom. Niestety nie posiada konta demo dla użytkowników. Minimalny depozyt wynosi klasycznie 200 USD / EUR, ale za to na jedną opcję możemy postawić od 12 USD / EUR (zazwyczaj u innych brokerów jest to 25USD / EUR. Maksymalna stawka na tej platformie wynosi 8000$ na jedną opcję. Zwroty z inwestycji wynoszą do 85% na klasycznych opcjach oraz do 350% na opcjach parowanych. Możliwe jest zamykanie opcji przed czasem. Na platformie zagramy na opcjach High/Low, krótkoterminowych (60 – 180 sekund), długoterminowych (od jednego dnia aż do całego miesiąca) oraz na parach (jak sama nazwa platformy wskazuje).

Dostępnych jest 12 par walutowych, 4 towary, 7 indeksów oraz 85 akcji. Broker oferuje analizę techniczną, edukację (Trading expert assistance) sygnały. Należy o tym porozmawiać z przydzielonym indywidualnym managerem konta. Na uwagę zasługują także różne rodzaje kont VIP (srebrne, złote, platynowe i VIP). Wszystkie szczegóły możemy omówić z naszym managerem. Warto także zwrócić uwagę, że wszystkie wypłaty są bez opłat, nie tak jak u większości brokerów – tylko jedna w miesiącu.


Kliknij w poniższy banner aby zarejestrować się u brokera


Edukacja w StockPair

Przewodnik, codzienne i tygodniowe analizy rynku, wsparcie eksperta

Bonusy w Stockpair

Broker oferuje bonus nawet do 100%. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: http://www.binary24.pl/opcje-binarne-bonusy/

Opinie o Stockpair

Stockpair opinie graczy o brokerze są pozytywne a soft jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Zarówno depozyty jak i wypłaty realizowane są natychmiastowo. Sprawdź opinie o brokerze na forum.

ZAREJESTRUJ SIĘ U BROKERA

>>> Sprawdź ofertę innych brokerów

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Podziel się z innymi: