Co należy zrobić, aby otworzyć konto demo w uTrader?

1. Zarejestruj się u brokera – link rejestracyjny

2. Wpłać depozyt (minimum 3500PLN)

3. Skontaktuj się z supportem, aby aktywowali konto demo.

Broker uTrader to jeden z wielu dostępnych obecnie na rynku polskim brokerów opcji binarnych, którego charakteryzują przede wszystkim szybki rozwój oraz bardzo ciekawa oferta względem potencjalnych oraz aktualnych klientów. Broker oferuje polską platformę i polskie wsparcie klienta. uTrader pozwala klientom na wypłacanie w polskiej walucie, a minimalny depozyt wynosi tylko 750 złotych. Jako lider na rynku transakcji opcjami binarnymi, uTrader oferuje swoim klientom doskonałą platformę transakcyjną dzięki której możesz skorzystać z handlu akcjami, towarami, walutami czy też indeksami. Klienci mają dostęp do zespołu doświadczonych ekspertów finansowych i dzięki temu przekonują się, że handel opcjami binarnymi jest łatwy. Ponieważ uTrader prowadzi działalność na całym świecie i oferuje wiele międzynarodowych aktywów, klienci zawsze mogą wybierać wśród opcji binarnych od ugruntowanych finansowych produktów po najnowsze trendy z rynków wschodzących.

Handel opcjami binarnymi jest jednym z najlepszych sposobów na inwestowanie pieniędzy. Transakcje na rynku opcji binarnych mogą przynieść szybkie korzyści z bardzo wysoką stopą zwrotu. Całe ryzyko oraz korzyści są znane zanim zainwestujesz, więc zawsze możesz podjąć świadome decyzje finansowe. Nowi klienci mogą nabrać pewności siebie zaczynając na darmowym koncie demo, podczas gdy doświadczeni traderzy mogą od razu wejść do akcji. Połączenie najwyższej klasy platformy handlowej i profesjonalnej analizy rynku w czasie rzeczywistym, daje wszystkim klientom uTrader narzędzia do zyskownego handlowania opcjami binarnymi.

Dlaczego uTrader?

Jeśli zastanawiasz się właśnie dlaczego akurat warto wybrać właśnie tego brokera opcji binarnych, koniecznie musisz poznać jego najbardziej charakterystyczne cechy. Broker uTrader to między innymi:

  • wsparcie techniczne klienta
  • depozyt minimalny w niskiej kwocie (700 zł / 200 dolarów)
  • minimalna inwestycja dla opcji od 30-300 sekund to 15 zł
  • ponad 100 różnego rodzaju aktywów (waluty, akcje, towary i indeksy)

Najważniejsze zalety uTrader:

  • możliwość zwiększenia zysku z pojedynczej transakcji
  • funkcja rollover pozwalająca na zmienienie wyniku handlu, jeśli okazuje się, że transakcja nie przebiega pomyślnie
  • bonusy – istnieje możliwość otrzymania nawet do 200 % bonusu

Jak twierdzą twórcy platformy oraz osoby korzystające z tego rozwiązania, jest to przede wszystkim rozwiązanie bezpieczne i konkurencyjne względem pozostałych platform. Istnieje możliwość skorzystania z konta demonstracyjnego oraz konsultacji ze specjalistami. Zasady są bardzo proste i dobrze wyjaśnione, dlatego każdy, nawet laik poradzi sobie z poruszaniem się po platformie.

OTWÓRZ KONTO DEMO

[Głosów:10    Średnia:3.5/5]
Podziel się z innymi: