utrader-100x33Ocena:Zarejestruj się Otwórz konto demo
Minimalny depozyt:800zł / 200$
Minimalna stawka:15zł
Maksymalna stawka:brak danych
Metody płatności:karta kredytowa, neteller, skrill
Dostępne języki:polski, angielski, rosyjski, holenderski
Wysokość zysków:do 82%
Minimum do wypłaty:200zł
Ilość aktywów:92
Rodzaje opcji:High/Low, One Touch, Turbo (krótkoterminowe), długoterminowe
Regulacja:brak danych
Dostępne aplikacje:  

Platforma brokera uTrader

Screen platformy uTrader
Recenzja oraz opis brokera uTrader

Broker uTrader, to prężnie rozwijający swoją działalność broker opcji binarnych. Ostatnimi czasy platforma zaczyna zdobywać zaufanie użytkowników w Polsce. Posiada przetłumaczoną na język polski stronę oraz support. Istnieje również możliwość otwarcia konta w złotówkach, co ułatwia rozliczanie podatkowe naszego tradingu. Zapewne główną zaletą użytkowania platformy Utrader, jest bardzo proste i intuicyjne menu. Oprogramowanie platformy Utrader jest bardzo szybkie, dzięki czemu stawianie opcji nie sprawia dużych problemów, platforma nie zacina się i nie opóźnia obstawiania. Dostawcą oprogramowania jest bardzo popularny SpotOption – świadczy to więc o dużym profesjonaliźmie. Platforma dostępna jest również całkowicie na urządzenia mobilne.

Broker działa na rynku Opcji Binarnych od 2011 roku. W Rosji, jest najbardziej zaufanym brokerem ze wszystkich. Firma zarejestrowana na Szeszelach, jest w trakcie zdobywania najważniejszych regulacji CySec. Na platformie Utrader pogramy oczywiście na walutach i towarach ale także na akcjach oraz indeksach. Do wyboru będziemy mieć ponad 100 różnych aktywów. Znajdą się tutaj także wszystkie klasyczne rodzaje opcji – zwyczajne High/Low, Opcje One Touch oraz krótkoterminowe z czasem wygaśnięcia od 30 do 300 sekund. Jest to bardzo dobra alternatywa dla graczy lubujących się w stawianiu opcji 5-minutowych. Na platformie można także obstawiać opcje długoterminowe aż do 9 miesięcy. Zysk z niektórych opcji to nawet 90%!

Jeśli chodzi o minimum depozytu, to jest to klasyczne 200$ czyli takie jak u większości platform. Minimalną transakcję postawimy zaś już od 20$, co jest dużym plusem dla osób, które trzymają się podstawowych, niskich stawek. Minimalna wypłata naszych zarobków od 25$. Jedna wypłata w miesiącu jest całkowicie darmowa. Jeśli otworzymy konto w złotówkach, to nasz depozyt zostanie zamieniony na złotówki (w zależności od aktualnego kursu walut). Dla osób grających ostrożniej, bardziej opłaca się otworzyć konto w PLN, gdyż wtedy minimalna stawka na jedną opcję wynosi 60 PLN, a na opcję krótkoterminową tylko 15 PLN.

Nasze pieniądze wpłacimy i wypłacimy za pomocą tych samych metod płatności internetowych. Co najciekawsze, Utrader udostępnia najpopularniejsze z nich, cieszące się największą szybkością i bezpieczeństwem. Tak więc do wyboru, poza zwykłym przelewem bankowym i kartą płatniczą, będziemy mieć Skrill i Neteller. Wpłaty i wypłaty za pomocą procesorów płatniczych, są bardzo szybkie i maksymalnie zabezpieczone. Jeśli chodzi o edukację, to Utrader oferuje: przewodnik, słownik pojęć, e-booki, filmy szkoleniowe i szkolenia online. Z supportem skontaktujemy się za pomocą telefonu, czatu, skype i emaila.

Edukacja w uTrader

e-book, filmy instruktażowe, słowniczek, analityk i strategie od wyższych depozytów, częste webinaria

Konto demo w uTrader

Konto demo jest dostępne po wpłacie depozytu. Więcej informacji o tym znajdziesz pod tym linkiem

Bonusy w uTrader

Broker oferuje bonus nawet do 100%. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: binary24.pl/opcje-binarne-bonusy

Opinie o uTrader

UTrader to bardzo dobry wybór dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z opcjami binarnymi. Wyjątkowo niski depozyt i seria oferowanych do niego bonusów, to niezwykła oferta na rynku opcji binarnych! Nie można przejść obok tego obojętnie. Sprawdź opinie o brokerze na forum.

ZAREJESTRUJ SIĘ U BROKERA

>>> Sprawdź ofertę innych brokerów

[Głosów:60    Średnia:2/5]
Podziel się z innymi: