Zarabianie na lokatach

Witam, wszystkich czytelników strony Binary24.pl. W ramach współpracy z administracją serwisu, otrzymałem możliwość podzielenia się z wami innym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy aniżeli tylko przez inwestycje w opcje binarne. Pozdrawiam Martin administrator strony www.jakzarobic100zl.pl i zapraszam do czytania 🙂

Tytuł wpisu zdradza już tematyką więc przejedziemy od razu do meritum.

Trafiłeś na tą stronę, pewnie dlatego że masz odłożone trochę gotówki i chcesz zainwestować w opcje binarne. To bardzo dobrze trafiłeś bo znajdziesz tutaj wszelkie potrzebne informacje, strategie i pomoce żeby móc pomnożyć swój kapitał.  Jeśli jednak chcesz podzielić swój kapitał żeby zmniejszyć ewentualne ryzyko straty zgromadzonych środków, albo zwyczajnie szukasz 100% bezpiecznego miejsca dla Twoich pieniędzy, warto zastanowić się nad lokatą bankową.

Pewnie pomyślisz sobie, czy w ogóle warto i czy na lokacie się da zarobić, przecież takie produkty jak lokaty to mały % zysku. Często się słyszy nawet że ledwo starczy na pokrycie kosztów inflacji.

najlepsze lokaty bankowe 2017

Czy lokaty bankowe to dobry pomysł ?

To zależy ile masz pieniędzy i jak bardzo chcesz zaryzykować, jeśli nie masz pomysłu co zrobić z oszczędnościami, a nie chcesz żeby leżały bezczynnie na koncie lub pod poduszką i boisz się ryzyka związanego z utratą kapitału.
Najlepszym rozwiązaniem na Twoje potrzeby jest właśnie lokata bankowa. Lokaty czy nawet konta oszczędnościowe, są dostępne praktycznie dla każdego w każdym banku. Można zacząć lokować pieniądze od nawet bardo małych kwot rzędu 100-1000 zł. Wystarczy tylko chcieć pozwolić naszym oszczędnością zarabiać a nie trzymać ich w domu w sejfie albo bezczynnie na zwykłym koncie bankowym.

Nie ważne czy to będzie 1, 2 czy 5% zawsze „coś urośnie”  a przy dużych kwotach jest to już konkretna suma, a dodatkowo korzystając z różnych promocji bankowych możemy liczyć na dodatek nawet kilkunastu złotych oprócz samych odsetek.

Korzyści lokat bankowych

  1. 100 % bezpieczne gwarantowane zabezpieczenie przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do 100 tys Euro !
  2. Stabilny stały zysk
  3. Nie musimy poświęcać czasu na zarządzanie tymi pieniędzmi (same zarabiają)
  4. Czasami dodatkowe premie

Pakiet Lokaty Bankowe na start ! – Najlepsze Lokaty Bankowe 2017

Zarobić 4000 zł na lokatach na prawdę się da nie jest to tylko chwyt marketingowy, przeczytaj do końca wpis żeby się o tym przekonać.
Poniżej przedstawiam kilka wartych uwagi lokat. Niektóre z nich są ograniczone czasowo, więc w miejsce nie aktualnych będą pojawiać się nowe. Lokaty Bankowe w tym zestawieniu różnią się od siebie tak aby każda potencjalnie zainteresowana osoba mogła wybrać dla siebie coś najbardziej odpowiedniego.

„Lokata Happy” w Idea Banku – 3,5 % na 3 miesiące dla kwoty 500 – 10 000 zł

Promocyjne oprocentowanie w tej lokacie jest dostępne tylko dla nowych klientów banku, co bardzo istotne nie jest wymagane założenie konta bankowego w Idea Banku. Możemy założyć tylko samą lokatę bankową „Lokata Happy”. Jest to na chwile obecną jedna za najlepszych ofert lokat bankowych.
W ofercie Idea Banku lokata Happy jest dostępna w wariantach na 1,2,3 miesiące natomiast właśnie 3 miesięczny pakiet wychodzi najkorzystniej.
Z racji tego, że proponujemy tylko bezpieczne produkty, warto wspomnieć, że lokata Happy w Idea Banku jest zabezpieczona przez BFG do wartości 100 tys. EURO

Jak założyć lokatę Happy ?

Wystarczy przejść na stronę promocyjną banku i złożyć wniosek dotyczący otwarcia lokaty.
Na podany przez nas adres mailowy otrzymamy instrukcje gdzie i jak należy przekazać nasze oszczędności. Otrzymasz również dostęp online do panelu banku gdzie będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić stan i odsetki lokaty.

Najlepsze Lokaty Bankowe 2017

Po zakończeniu lokaty jest ona automatycznie odnawiania, zazwyczaj na mniejszy procent w granicach 1-2 %. Często też zdarza się że przed upływem zakończenia lokaty kontaktuje się z nami pracownik banku oferując nadal korzystną ofertę, w zamian za przedłużenie lokaty. Jeśli się jednak zdecydujemy na wypłatę zgromadzonych środków możemy to zrobić bezpłatnie robiąc przelew na nasze konto bankowe.

Ile możemy zyskać ?

Lokując 10 000 zł na lokacie Happy w ciągu 3 miesięcy możemy zarobić około 70 zł

Lokata Happy Plus

Dla osób które dysponują większym kapitałem, jest przygotowana specjalna wersja lokaty Happy PLUS w której możemy ulokować kwotę 10 000 – 100 000 zł na 3 miesiące na 3 %. Lokatę Happy Plus możesz założyć korzystając z poniższego odnośnika.

Przy inwestycji 100 000 zł po 3 miesiącach zarobimy około 700 zł

Najlepsze Lokaty Bankowe 2017

——————————————————————–

„Lokata Witaj” w Nest Banku – 4 % na 3 miesiące dla kwoty 1000 – 10 000 zł

Taka jak poprzednia lokata również „Lokata Witaj” jest dostępna tylko dla nowych klientów banku, którzy otworzyli w pełni darmowe konto bankowe w Nest Banku. Wniosek o otwarcie lokaty Witaj możemy złożyć nie później niż w ciągu 30 dni od założenia konta. Warto zaznaczyć, że oprócz bardzo dobrej lokaty w ofercie Nest banku znajdziemy również Rachunek oszczędnościowy oprocentowany na poziomie 2,25 % do kwoty 50 000 zł.

Jak założyć „Lokatę Witaj” Nest Bank ?

Musimy w pierwszej kolejności wnioskować o założenie 100% darmowego konta bankowego w Nest Banku.  Następnie z poziomu bankowości online możemy ubiegać się o stworzenie konta oszczędnościowego oraz lokaty Witaj. Pamiętaj o tym że lokata Witaj jest dostępna tylko przez 30 dni od momentu założenia konta bankowego.
Wniosek o konto osobiste w Nest Banku z Lokatą witaj możesz złożyć na stronie banku, lub korzystają bezpośrednio z odnośnika poniżej.

Ile możemy zyskać ?

Lokując 10 000 zł na lokacie Witaj w ciągu 3 miesięcy możemy zarobić niecałe 100 zł

Najlepsze Lokaty Bankowe 2017

——————————————————————–

Duet Lokat w Toyota Banku – Dwie Lokaty długoterminowe na 2,3% i 2,5% od 5000 zł do kwoty 130 000 zł ! + gwarantowana premia 140 zł

„Duet Lokat” to promocja bankowa której poświęciliśmy osobny wpis na stronie w tym miejscu >klik<
Lokaty są dostępne zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Toyota Banku. W opisywanej promocji oprócz odsetek z założonych lokat otrzymamy dodatkowy bonus w wysokości 70 zł dla obecnych klientów banku. Dla nowych premię w wysokości aż 140 zł.

Jak założyć „Duet Lokat” w Toyota Bank ?

Przed wnioskowaniem o założenie lokat musimy najpierw zarejestrować się na stronie promocyjnej.
Założyć konto bankowe a następnie złożyć wniosek o 2 lokaty. Szczegółowo całą procedurę opisujemy pod tym adresem: Szczegóły promocji Duet Lokat.
A korzystając z odnośnika zamieszczonego poniżej zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę promocji, lokaty Bankowe W Toyota Bank

Ile możemy zyskać ?

Zyski mogą być różne bo możliwości jest kilka i rozpiętość kwotowa depozytów duża.
W skrajnym wypadku możemy zarobić około 200 zł po 5 miesiącach, po roku 300 zł albo nawet 4000 zł przy najwyższym depozycie.

Najlepsze Lokaty Bankowe 2017

Kończąc zapraszam na stronę www.jakzarobic100zl.pl gdzie oprócz informacji na temat lokat bankowych znajdziesz inne sposoby na dorobienie do Twojej pensji.

Jak zarobić 100 zł

Wpis reklamowy. Chcesz zareklamować się u nas na stronie? Skontaktuj się z nami.

[Głosów:8    Średnia:3.8/5]
https://binary24.pl/wp-content/uploads/2017/03/zestawienie-najlepsze-lokaty-bankowe-2017-1024x536.pnghttp://binary24.pl/wp-content/uploads/2017/03/zestawienie-najlepsze-lokaty-bankowe-2017-250x250.pngMalinAktualnościile można zarobić na lokatach bankowych,jak zarobić na lokatach,lokata do 100 000 złotych,lokaty bankowe,lokaty bankowe 2017,najlepsze lokaty bankowe,nawet 4000 zł na lokacie,promocje lokaty bankowe,w co inwestowaćZarabianie na lokatach Witam, wszystkich czytelników strony Binary24.pl. W ramach współpracy z administracją serwisu, otrzymałem możliwość podzielenia się z wami innym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy aniżeli tylko przez inwestycje w opcje binarne. Pozdrawiam Martin administrator strony www.jakzarobic100zl.pl i zapraszam do czytania 🙂 Tytuł wpisu zdradza już tematyką więc przejedziemy od...Twój portal o opcjach binarnych
Podziel się z innymi:

24option-bonus-ang