Home Finanse Kredyt ulgowy na wymarzony samochód

Kredyt ulgowy na wymarzony samochód

by Redakcja Binary24

Reklamy kredytowe kuszą nas każdego dnia, obiecując niezwykle atrakcyjne warunki, których próżno szukać u konkurencji. Prawda jest jednak taka, że oferta ofercie nie jest równa i przed wyborem najatrakcyjniejszej dla nas opcji powinniśmy skrupulatnie przeanalizować dostępne propozycje.

Dlaczego kredyt?

Oczywiście, że kredyt nie jest jedyna formą wsparcia finansowego, z którego możemy skorzystać, decydując się na większy zakup. Jest on jednak najkorzystniejszy z punktu widzenia osoby prywatnej. Dlaczego? Przede wszystkim mają tutaj znaczenie odsetki. Wybierając pożyczkę, nie musimy zdradzać celu, na który zostaną przeznaczone pieniądze, jednakże bardzo prawdopodobne, że oprocentowanie będzie oscylować w dwucyfrowych rejonach. Korzystając z kredytu na ściśle określony zakup (w tym przypadku nowy samochód), możemy liczyć na znacznie atrakcyjniejsze warunki oraz dodatkowe usługi.

Oferty finansowania od dealerów samochodowych

Jeśli mamy upatrzoną konkretną markę, nasze poszukiwania powinniśmy rozpocząć od ofert autoryzowanych dealerów samochodowych. Dlaczego? To proste, podmioty posiadające licencję na sprzedaż wybranej marki samochodowej bardzo często współpracują z bankami i wspólnie z nimi opracowują rozwiązania idealnie skrojone pod swoich odbiorców. Świetnym przykładem jest francuski koncern Renault oraz RCI Banque, którzy wspólnymi siłami stworzyli niezwykle ciekawą ofertę kredytu ulgowego – https://www.renaultfinansowanie.pl/kredyt-ulgowy.

Charakterystyka kredytu ulgowego od RCI Renault

Czemu właśnie ta propozycja wyróżnia się na rynku? Między innym dzięki temu, że prócz korzystnych warunków daje ona ogromną elastyczność kupującemu, który może dopasować umowę do swoich indywidualnych potrzeb. Do najważniejszych cech kredytu ulgowego do RCI Renault należą:

  • brak przymusowej wpłaty własnej,
  • duże możliwość przy ustalaniu okresu kredytowanie (od 24 do 72 miesięcy),
  • niskie oprocentowanie (już od 2,99%),
  • opłata przygotowawcza wynosząca 4%,
  • ubezpieczenie w pakiecie,
  • rozwiązania pozwalające na finansowanie dodatkowych usług, takich jak GAP czy rozszerzona gwarancja.

Szukasz nowoczesnego samochodu, który sprawdzi się zarówno podczas dojazdów do pracy, jak i weekendowych wypadów z rodziną? Sprawdź szeroką gamę aut Renault i skorzystaj z kredytu ulgowego. Nie zawiedziesz się!

Zobacz także

Zostaw komentarz