Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Pomysły na imprezy integracyjne w Warszawie – co warto wybrać dla pracowników?

1 czerwca 2023 impreza integracyjna


Planujesz urządzić imprezę integracyjną w Warszawie dla pracowników? Zobacz pomysły na ciekawe eventy firmowe!

Aby organizować ciekawe imprezy integracyjne dla firm, nie trzeba wyjeżdżać poza miast. Wiele interesujących pomysłów na team building czeka również w centrach największych polskich metropolii, w tym w Warszawie. Na co warto się zdecydować? Zobacz te propozycje na imprezy firmowe:

Wyjście do restauracji

Jednym z najpopularniejszych pomysłów na imprezy integracyjne przeznaczone dla firm są wspólne wyjścia do restauracji. To dobra okazja, aby spędzić czas wspólnie oraz zakosztować w różnych wyśmienitych specjałach.

Restauracje oferują specjalne pakiety przeznaczone dla firm, które planują imprezy firmowe Warszawa jest pełna różnych lokali, więc można dobrać je pod kątem serwowanych posiłków, dostępności miejsc oraz atrakcji, z jakich można dodatkowo skorzystać na miejscu, na przykład posłuchania muzyki na żywo.

Miejskie podchody

Ciekawym pomysłem na imprezy integracyjne dla firm jest urządzenie miejskich podchodów. Taka zabawa polega na rozwiązywaniu kolejnych zagadek, które prowadzą uczestników z miejsca na miejsce, aby w końcu mogli oni dojść do celu i wygrać.

Miejskie podchody są kapitalnym sposobem na aktywną imprezę integracyjną na świeżym powietrzu, która połączona jest z aktywnością sportową oraz team buildingiem. W trakcie imprezy pracownicy mogą poznać się bliżej, dowiedzieć się o siebie, w czym są dobrzy, a także miło spędzić czas.

Takie imprezy są organizowane przez wiele agencji eventowych, które oferują gotowe scenariusze, ale również można przygotować je we własnym zakresie.

Integracja na trampolinach

Gdy poszukiwane są pomysły na ciekawe imprezy integracyjne Warszawa jest miastem, w którym można skorzystać z parków trampolin, które przeznaczone są nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla dorosłych.

Imprezy na trampolinach to idealna propozycja dla młodszych zespołów pracowników, ponieważ gwarantują one świetną zabawę w aktywnym stylu. Na miejscu czekają zróżnicowane atrakcje – nie tylko trampoliny, ale również tory przeszkód czy ścianki wspinaczkowe.

Takie imprezy integracyjne w Warszawie organizuje park trampolin airo.fun, który jest jednym z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych obiektów tego typu w Polsce. Do dyspozycji są również specjalne scenariusze imprez team buildingowych dla pracowników, dlatego urządzenie ciekawej imprezy na trampolinach jest bardzo proste.

Integracja na statku płynącym Wisłą

 Wspaniałym pomysłem na imprezę integracyjną może być zarezerwowanie statku, który kursuje po Wiśle. To kapitalny pomysł na ciepłe dni, gdy można miło spędzić czas na świeżym powietrzu.

Firmy organizujące takie imprezy integracyjne w Warszawie mogą zaoferować wtedy kompleksową obsługę, która polega na wynajęciu statku oraz na obsłudze cateringowej. Można również wybrać oferty z ciekawymi zabawami integracyjnymi przeznaczonymi dla pracowników.

Kreatywne warsztaty

Innym ciekawym pomysłem na imprezy integracyjne dla firm jest urządzenie warsztatów poświęconych kreatywnym tematom. Mogą być to między innymi warsztaty artystyczne polegające na malowaniu obrazów, ale również warsztaty kulinarne, w trakcie których można poznać nowe smaki oraz nauczyć się ciekawych przepisów.

Warsztaty firmowe organizowane są przez różne firmy i instytucje, między innymi można skorzystać z nich w galeriach sztuki, muzeach, ale również można wybrać agencję eventową, która urządzi je w siedzibie firmy lub nawet online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Redakcja Binary24

Jesteśmy grupą osób zajmujących się finansami, biznesem i marketingiem. Od lat doradzamy między innymi w kwestiach związanych z inwestycjami, oszczędzaniem i pracą. Na naszym blogu publikujemy ciekawe artykuły i przydatne porady.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

agencja Allegro
Adwokat
Tłumaczenia

Jesteś zainteresowany reklamą?