Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Upominki promocyjne dla osób podróżujących służbowo

26 sierpnia 2019

Gadżety reklamowe dla osób podróżujących służbowo – czy to dobry pomysł? Na pewno tak. osoby często udają się w delegacje potrzebują ciekawych i przemyślanych rozwiązań, dzięki którym ich podróż będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Dlatego docenią gadżety, które pomogą im podczas delegacji.

Zaspokajanie potrzeb dzięki gadżetom reklamowym

Jakie potrzeby mają osoby podróżujące służbowo?

 • chcą podróżować szybko,
 • chcą podróżować wygodnie,
 • chcą zminimalizować ilość bagaży,
 • potrzebują rozwiązań kreatywnych i niezawodnych.

To oczywiście tylko przykłady potrzeb osób udających się w delegację. Jednak już na ich podstawie można określić jakie gadżety będą najlepiej odpowiadać ich potrzebom. Można również z łatwością stwierdzić, że muszą to być wysokojakościowe produkty markowe, które będą nie tylko praktyczne, ale również trwałe.

Najlepiej dopasowane gadżety reklamowe 

Najlepiej dopasowane gadżety reklamowe będą zaspokajały potrzeby osób podróżujących służbowo. Oczywiście warto dokładnie przeanalizować potrzeby konkretnej grupy docelowej. Można w tym celu dokonać segmentacji. Najlepiej zobrazować to na przykładzie płci.

Gadżety reklamowe dla mężczyzn

Mężczyźni podróżujący służbowo oczekują przede wszystkim funkcjonalności i nowinek technologicznych. Dlatego doskonale sprawdzą się w ich przypadku gadżety technologiczne, dzięki którym będą mogli pracować bez potrzeby zabierania zbędnego bagażu.

Gadżety reklamowe dla kobiet

W przypadku kobiet sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Oczywiście panie podobnie jak panowie oczekują funkcjonalności. Dlatego większość gadżetów reklamowych oferowanych mężczyznom sprawdzi się i w tym przypadku.

Należy jednak pamiętać o gadżetach dedykowanych wyłącznie kobietom. Takim, dzięki którym będą one mogły zadbać o urodę i zrealizować potrzeby typowe dla swojej płci. Warto również pamiętać, że kobiety zwracają o wiele większą uwagę na styl i wygląd gadżety reklamowego. I nie będą korzystać z tych, które nie trafią w ich gust.

Przykłady gadżetów reklamowych dla osób podróżujących służbowo

Jakie są przykłady najpopularniejszych gadżetów dla osób podróżujących służbowo? Zacznijmy od bagażu. Największą popularnością cieszą się: 

 • torby podróżne,
 • kosmetyczki,
 • worki na bieliznę,
 • zawieszki adresowe do walizek.

Dla osób podróżujących samolotami doskonałym pomysłem są np.:

 • powerbanki,
 • futerały na laptopa.

Natomiast dla osób wybierających się w podróż służbową samochodem najlepszym pomysłem będą wszelkiegadżety reklamowe dla kierowców, czyli np.:

 • ładowarki samochodowe,
 • uchwyty na smartfona,
 • kubki termiczne.

Podsumowanie

Osoby podróżujące służbowo stanowią bardzo ciekawą grupę odbiorców gadżetów reklamowych. Dobrze dobrane upominki są w stanie skutecznie budować ich zaufanie do marki oraz oferowanych produktów. Dzięki temu możliwe jest zacieśnianie relacji i zwiększanie przychodów z transakcji.

Warto pamiętać, że konkurencja w tej branży jest bardzo duża. Wiele firm stara się dotrzeć do osób podróżujących służbowo, gdyż są to najczęściej ważni pracownicy swoich firm. A dodatkowo dysponują sporymi budżetami osobistymi. Co jeszcze zwiększa ich atrakcyjność w oczach reklamodawców.

Redakcja Binary24

Jesteśmy grupą osób zajmujących się finansami, biznesem i marketingiem. Od lat doradzamy między innymi w kwestiach związanych z inwestycjami, oszczędzaniem i pracą. Na naszym blogu publikujemy ciekawe artykuły i przydatne porady.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

agencja Allegro
Adwokat
Tłumaczenia

Jesteś zainteresowany reklamą?