Praca

Życie online: jak pracować i utrzymywać relacje z innymi?

Życie online: jak pracować i utrzymywać relacje z innymi?

Przymusowy pobyt w domu wiąże się nie tylko z koniecznością sprawnego przejścia na pracę zdalną, ale i ze znalezieniem sposobów na to, by móc utrzymywać dobre relacje z bliskimi oraz współpracownikami.

Życie online

Zdalna praca, wirtualne spotkania z innymi pracownikami oraz kontakty towarzyskie online – w XXI wieku nie jest to większy problem. Wielu z nas korzysta przecież ze sprawnych komputerów oraz nowoczesnych telefonów, wielu z nas na nieograniczony dostęp do szybkiego internetu. Jedynym zadaniem, jakie musimy wykonać by utrzymać relacje z innymi ludźmi, jest wyposażenie się w porę w odpowiednie aplikacje. Jeśli chodzi o znajomych i towarzyskie spotkania online, mamy wiele możliwości.

Portale społecznościowe

Z pomocą przychodzą nam portale społecznościowe oraz darmowe komunikatory, nie brak też narzędzi, za pomocą których możemy rozmawiać, korzystając z kamerek oraz mikrofonów. Aplikacje i programy komputerowe ułatwiają nam organizację roboczych spotkań w sieci, pozwalają nam też na uczestniczenie w wirtualnych wykładach oraz szkoleniach. Istnieje też wiele narzędzi, dzięki którym kilka osób może pracować nad jednym dokumentem – każdy we własnym domu. Wybór aplikacji i programów do pracy zdalnej jest ogromny, zatem każdy z nas znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

bookslandia.net.pl

Udostępnij